KONST / Litografier / Litografi 8849648
*
nr 884 9648
Litografi
Björn Jonsson, 1950, 287/300, motivet: 27x32
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 mars 2014
kl 18:08:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/3 17:55:15
1
250 kr
30/3 20:39:25
2
150 kr
30/3 20:39:56
2
250 kr
30/3 20:41:37
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn jonsson grafik litografi litografier
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
*
Litografi
nr 884 9648
Litografi
Björn Jonsson, 1950, 287/300, motivet: 27x32
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 mars 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/3 17:55:15 | 1 | 250 kr |
30/3 20:39:25 | 2 | 150 kr |
30/3 20:39:56 | 2 | 250 kr |
30/3 20:41:37 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn jonsson grafik litografi litografier
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49